Trzy najszybsze i najbezpieczniejsze sposoby wysyłania towarów Guangzhou obecnie

Import z Kantonu staje się obecnie głównym trendem biznesowym jednostek mody i akcesoriów. Dla nowych ludzi biznesu transport Guangzhou do Polski będzie miał wiele trudności, aby zapewnić bezpieczeństwo i oszczędność kosztów, dlatego w poniższym artykule zaproponujemy 3 sposoby transportu. Najszybszy i najbezpieczniejszy transfer w celach informacyjnych.

Wysyłka Guangzhou drogą lotniczą

Ten sposób transportu towarów ma wyjątkowe zalety, jeśli chodzi o zapewnienie czasu dostawy, a także bezpieczeństwo produktu. Jednocześnie ogranicz problemy z poważnymi awariami i uszkodzeniami.
Jednak sposób transportu towarów drogą lotniczą jest optymalny tylko wtedy, gdy ilość towarów, które chcesz przetransportować, jest niewielka. Takie towary muszą mieć wysoką wartość ekonomiczną. Ponieważ koszt transportu drogą lotniczą będzie wyższy niż w przypadku innych środków transportu.

Wysyłka do Guangzhou drogą morską

Jest to najbardziej optymalna metoda wysyłki, gdy potrzebujesz przewieźć towary w dużych ilościach. Szczególnie duże i cenne przedmioty. Jednak wada tej metody wysyłki jest czasochłonna. Będziesz musiał poczekać 7-10 dni na otrzymanie przedmiotu. Koszt samodzielnego wynajęcia jednostki wysyłkowej Guangzhou wynosi od 50-100 USD / CONT.

Transport drogowy Guangzhou

Transport drogowy odzieży luzem w Kantonie jest obecnie najpopularniejszym wyborem. Ponieważ ta metoda wysyłki zapewnia rozsądne koszty i terminowość.
Transport drogowy towarów do Wólki Kosowskiej zajmuje tylko 1 miesiąc.
Obecnie transport drogowy towarów z Kantonu do Polski będzie wykorzystywany głównie przez kontenery, ciężarówki, … Będziesz mógł pracować bezpośrednio z usługodawcą. Celem jest zapewnienie określonych harmonogramów pracy ze stałymi cenami i często ponoszeniem mniej innych kosztów.

Niedawno w celach informacyjnych wprowadziliśmy trzy najszybsze i najbezpieczniejsze sposoby transportu towarów Guangzhou na rynek. W zależności od Twoich potrzeb i celu transportu towarów, wybierz najbardziej odpowiedni środek transportu!